Łączna liczba wyświetleń

wtorek, 27 sierpnia 2013

Przeczytajcie do końca;)

Przepraszam, że znów tak długo nie dodaję rozdziału. Niby są wakacje i mam mnóstwo czasu, ale to nieprawda. Dni uciekają jak szalone i to mnie trochę przeraża. 

W każdym razie, rozdział mam zaczęty, ale nie mogę popchnąć go do przodu. Proszę, czekajcie cierpliwie, na pewno kiedyś się pojawi:) jeśli chcecie, podajcie w komentarzach swoje gg, maila lub nazwę twittera, poinformuję Was, kiedy rozdział będzie dodany.  Dotychczas robiłam to na Facebooku, ale wolę nie spamować na grupie. 

I jeszcze jedna sprawa, poważnie planuję zakończenie opowiadania. Bloga prowadzę już od roku, dzięki Wam mam mnóstwo komentarzy i wyśwetleń. Nigdy bym nie pomyślała, że mogę napisać ponad 100 stron. O.o  A to wszystko przez Wasze fenomenalne wsparcie :) 
Ale nic nie trwa wiecznie, kiedyś trzeba się pożegnać i dłużej tego nie ciągnąć. Jeszcze się nie rozstaję z opowiadaniem, ale z każdym rozdziałem jestem coraz bliżej końca. 

Nie kończę "przygody" z pisaniem, na pewno zacznę nowe opowiadanie (kwestia tylko o kim i o czym:p), bo sprawia mi to dużo radości i przyjemności. 

I tyle chciałam powiedzieć.... 

Trzymajcie się ;*

~`BabyBlue 


6 komentarzy:

 1. Na rozdział oczywiście będę czekała <3 Mam nadzieję, że dodasz go jakoś za niedługo <3 Mogłabyś mnie o nim poinformować: marta-zoln@wp.pl
  Szkoda, że planujesz zakończyć bloga. No, ale wszystko się kiedyś kończy. I proszę kiedy skończysz tego, załóż nowego. Oczywiście o R5 <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie musisz mnie informować, bo ns Twojego bloga wchodzę codziennie i na pewno zauważę, że dodałaś rozdział <3

   Usuń
 2. już się nie mogę doczekać rozdziału :* ja tam zawsze widzę kiedy dajesz rozdział bo mam cię w polecanych na moim blogu ( http://herecomesforevergirl.blogspot.com ) więc mnie ciągle informujesz nawet o tym nie wiedząc >.<

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. haha no faktycznie nie wiedziałam o tym, przepraszam :D

   Usuń
 3. Zostałaś nominowana do "The Versatile Blogger Award", gratulacje :D Szczegóły tutaj: http://auslly-raura-love.blogspot.com/
  ~Kasia<3

  OdpowiedzUsuń
 4. czekam na rozdział i rzeczywiście długo już masz tego bloga, ale wierzę w ciebie, że weny na dalsze losy bohaterów tobie nie braknie :)
  I ja tak samo jak Pattie mam cię w polecanych ^^
  <3

  OdpowiedzUsuń